Sunday, 21 January 2018
Email
RSS
Councilman A.J. Doyle Print E-mail

 

Member of Council since October 20, 2015.

 

Term expires: December 31, 2021.

 

Standing Committee Membership

 

  • Public Safety Committee, chairperson
  •  

     

     

    Last Updated on Tuesday, 16 January 2018 22:26
     
    Home President Pro Tempore AJ Doyle
    Copyright © 2018. The Official Website of Brentwood Boro of PA. Designed by Data Blueprints, LLC